Szosa Lubicka 166 Ł, 87-100 Toruń
605 05 05 08
rejestracja@topmedtorun.pl

Masaż antycellulitowy

Centrum medyczne - rehabilitacja

Masaż antycellulitowy w Toruniu

Masaż antycellulitowy bardzo pomaga. Cellulit to problem prawie każdej kobiety. Istnieje wiele środków i sposobów na jego likwidację. Zaczynając od regularnego picia wody i odpowiedniej diety, idąc przez aktywność fizyczną, środki kosmetyczne, kończąc na masażach antycellulitowych i bańką chińską.

Problem celleulitu zaczyna się w tkance łącznej i tłuszczowej. Na skutek nieprawidłowo pracującego metabolizmu i osłabionego krążenia powstaje obrzęk. Zaniedbanie cellulitu w początkowej fazie, grozi jego postępem. Pod skórą tkanki włóknieją i twardnieją, tworząc bolesne guzki.

Zabieg pomaga w pobudzeniu układu krążenia, poprawia drenaż krwi żylnej i limfy,  przyśpiesza usuwanie toksyn z tkanki, poprawia elastyczność skóry, przyśpieszenia produkcję kolagenu, rozdrabnia i rozbija komórki tłuszczowe, w zwiększeniu przewodnictwa nerwów czuciowych i ruchowych.

Masaż modelowanie sylwetki

Masaż antycellulitowy wspomaga modelowanie sylwetki, należy pamiętać, że efekty widoczne i zadawalające są po serii 5 zabiegów. Wskazany u osób z widocznym cellulitem na udach, pośladkach, łydkach, brzuchu. Czas zabiegu trwa od 30do 60 minut w zależności o wielkości powierzchni defektu skóry.

Przeciwwskazania

– niewydolność krążeniowa

– żylaki

– nadczynność tarczycy

– choroba nowotworowa

– zaburzenia pracy nerek