Szosa Lubicka 166 Ł, 87-100 Toruń
605 05 05 08
rejestracja@topmedtorun.pl

Masaż relaksacyjny na gorących olejach

Centrum medyczne - rehabilitacja

Masaż relaksacyjny na gorących olejach w Toruniu

Masaż relaksacyjny należy do jednych z najbardziej relaksacyjnych technik, odpręża umysł doznaniami nie tylko manualnymi, ale również temperaturą i aromaterapią. Zabieg przeznaczony dla osób żyjących w stresie, potrzebujących energii, rozluźnienia mięśniowego.

Masaż jest wykonywany w przytulnym pomieszczeniu, a podgrzane olejki wydzielają aromat wpływający intensywnie przez zmysł węchu na rozluźnienie mięśni i ukojenie nerwów. Olejki rozprowadzone są na ciało klienta. W początkowej fazie zabiegu Gość kładzie się na plecach, masaż rozpoczyna się od stóp i resztę kończyny dolnej, następnie dłonie i kierują się ku górze. W dalszym ciągu klient obraca się, kolejność zabiegu powtarza się, na sam koniec wykonywany jest masaż pleców. Głaskania, rozcierania i ciepło olejków pozwala zrelaksować się klientowi, dodatkowo muzyka towarzysząca podczas zabiegu wzmacnia efekt odprężenia organizmu. Ruchy w masażu są powolne, o średniej intensywności. Po zakończonym godzinnym zabiegu można wziąć kąpiel, do dyspozycji wyłącznej dla klienta posiadamy prysznic.

Pozytywny wpływ masażu zauważymy nie tylko na duchu, ale również skóra będzie w lepszej kondycji, wzmocni się układ odpornościowy, mięśnie rozluźnią się, sen będzie lepszej jakości.

Wskazania

– życie w ciągłym stresie

– problemy ze snem

– dolegliwości bólowe

– niepokój wewnętrzny

-intensywny wysiłek fizyczny

– PMS

Masaż relaksacyjny na gorących olejach

Jest idealnym sposobem na odpoczynek i pozbycie się negatywnych emocji. Obniża nadmierne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Zabiegowi towarzyszą świece, aromatyczne zapachy, oraz pachnące gorące olejki.